Pakiety Usług

Z kalendarza

Dzisiaj jest: Poniedziałek
19 Lutego 2018
Imieniny obchodzą
Arnold, Arnolf, Bądzisława, Gabin,
Henryk, Konrad, Konrada, Leoncjusz,
Manswet, Marceli

Do końca roku zostało 316 dni.
Zodiak: Ryba

postheadericon Kompleksowa organizacja ślubu i wesela.

    Szanowni Państwo, czy zdajecie sobie sprawę że przygotowania do Ślubu oraz Wesela to ponad 100 spraw, o których należy pamiętać? Bardzo łatwo o czymś  zapomnieć przy tak dużej ilości obowiązków.

Dlatego też pragniemy zaoferować Państwu nasze doświadczenie organizacyjne, skuteczność i szybkość działania. W Państwa imieniu dopilnujemy wszystkich przygotowań i będziemy mogli reagować w najmniej spodziewanych sytuacjach. Korzystając z naszych usług nie musicie Państwo planować uroczystości z bardzo dużym wyprzedzeniem. Jeżeli już sami wybraliście niektórych wykonawców możemy częściowo zorganizować ślub i wesele w pozostałym zakresie.

Więcej…

 

postheadericon Organizacja ceremonii ślubnej

 

Zorganizujemy dla Państwa ceremonię zaślubin zarówno w kościele, USC lub w plenerze i dopilnujemy wszystkiego tak abyście czuli się jak goście a nie organizatorzy.

 

 

Więcej…

 

postheadericon Organizacja przyjęcia weselnego

 

 

Wesele jest integralną częścią ślubu i dla Państwa zorganizujemy je w wybranym miejscu: hotel, restauracja, pałacyk, sala bankietowa, plener - pod namiotem z podłogą i ogrzewaniem.

Więcej…

 

postheadericon Za pięć dwunasta.

 

Tego rodzaju usługa przygotowana jest dla tych, którzy pilnie potrzebują pomocy, wsparcia w sytuacjach awaryjnych, kiedy okazuje się że nawalił zespół, fotograf lub macie problem z innym podwykonawcą. Jesteśmy do waszej dyspozycji a nasi konsultanci pomogą zorganizować brakujące ogniwo.

 

postheadericon Usługi dodatkowe

Usługi dodatkowe świadczone przez konsultantów ślubnych:

  • organizacja ślubów i wesel w plenerze;
  • organizacja wesel weekendowych i wielodniowych;
  • organizacja ślubów i wesel w miejscach unikalnych oddalonych od miejsca zamieszkania;

Więcej…

 

postheadericon Pakiety usług oferowane przez doradców ślubnych

 

Jeśli macie Państwo problem z podjęciem decyzji to my Wam pomożemy. Dlatego stworzyliśmy pakiety, które zawierają najpotrzebniejsze elementy związane z organizacją ślubu i wesela .

 

 

Więcej…

 

Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości