Pakiety Usług

Z kalendarza

Dzisiaj jest: Czwartek
26 Kwietnia 2018
Imieniny obchodzą
Artemon, Klaudiusz, Klet, Marcelin,
Marcelina, Maria, Marzena, Spycimir

Do końca roku zostało 250 dni.
Zodiak: Byk

postheadericon O nas

Jesteśmy firmą działająca na Polskim rynku od 1998 roku.  Zajmujemy się organizacją imprez dla firm oraz osób indywidualnych. Mamy wieloletnie doświadczenie w kontaktach z klientami w różnych branżach, co pozwala nam na realizację  czasem „dziwnych” pomysłów. Do każdego projektu podchodzimy i realizujemy go w indywidualny sposób ponieważ każdy klient jest dla nas bardzo ważny. Współpracujemy w podwykonawcami oferującymi najwyższy poziom jakości usług.

Zapewnimy Państwu  niezapomniane wrażenia i postaramy się spełnić stawiane nam wymagania.

 

Jesteśmy po to abyście mieli czas dla siebie i Waszych gości.

 

Kompleksowa organizacji ślubu i wesela jest przygotowywana indywidualnie dla każdego klienta. Przed rozpoczęciem współpracy  poznajemy Państwa oczekiwania, charakter oraz styl ślubu i przyjęcia, zakres zadań oraz budżet. Do momentu podpisania umowy nasza współpraca jest niezobowiązująca i bezpłatna. Kontakt z nami jest zarówno telefoniczny jak i mailowy, polecamy również spotkania osobiste w dogodnym dla Państwa miejscu i terminie. Abyśmy na pierwszym spotkaniu mogli wstępnie ustalić zakres prac naszego konsultanta ślubnego, zalecamy wypełnienie formularza zamieszczonego na naszej stronie internetowej. Pozwoli to nam wstępnie poznać Państwa oczekiwania jakie macie wobec tego wyjątkowego dnia w swoim życiu.  Sprawimy że dzień Waszego  ślubu będzie nie tylko wyjątkowy ale na zawsze zostanie w Waszej pamięci i Waszych gości.

Przez cały czas trwania przygotowań do ślubu nasz konsultant ślubny towarzyszy Państwu, koordynuje wszelkie wydarzenia, jest pomocny w nerwowych i stresowych sytuacjach.

Osobiście sprawdziliśmy wszystkich podwykonawców, których Państwu rekomendujemy.

 

 

Naszą witrynę przegląda teraz 48 gości