Pakiety Usług

postheadericon Terminy szkoleń

Zapraszamy do udziału w szkoleniu indywidualnym lub grupowym przygotowującym do zawodu
Konsultanta Ślubnego

 

Termin szkolenia ustalany jest indywidualnie.

Prosimy o kontakt telefoniczny: 661508508 lub mailowy

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


 

Więcej…

 

postheadericon Kim jest konsultant ślubny?

          Czy zdajecie sobie sprawę że przygotowania do  Ślubu oraz Wesela to ponad 100 spraw, o których należy pamiętać? Bardzo łatwo o czymś  zapomnieć przy tak dużej ilości obowiązków.

Więcej…

 

postheadericon Zagadnienia poruszane podczas szkolenia

 

       Ślubndoradcy.pl serdecznie zapraszają na profesjonalne, trzydniowe szkolenia Organizatora Imprez o specjalności Konsultantów Ślubnych. Podczas kursu poruszane są najważniejsze zagadnienia dotyczące pracy wykwalifikowanych koordynatorów. Szkolenie kończy się otrzymaniem certyfikatu.

Wybrane zagadnienia poruszane podczas szkolenia

Więcej…

 

postheadericon Szkolenie Konsultant Ślubny

 

Jesteśmy firmą działająca na Polskim rynku od 1998 roku.  Zajmujemy się organizacją imprez dla firm oraz osób indywidualnych. Mamy wieloletnie doświadczenie w kontaktach z klientami w różnych branżach, co pozwala nam na realizację  czasem „dziwnych” pomysłów. Do każdego projektu podchodzimy i realizujemy go w indywidualny sposób ponieważ każdy klient jest dla nas bardzo ważny. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi  w podwykonawcami oferującymi najwyższy poziom jakości usług.

Więcej…

 

postheadericon Co po szkoleniu ?

          Szkolenie przeprowadzone przez naszą firmę daje naszym uczestnikom wiele możliwości rozwoju zawodowego. Dzięki szerokiej tematyce podejmowanej na szkoleniu, kursanci przygotowani są zarówno do pracy w Agencji Ślubnej jak i w firmie Eventowej.

           Spełnieniem w dalszym rozwoju będzie prowadzenie własnej działalności w tym zakresie.

           Potwierdzeniem Waszych nowych kwalifikacji będzie certyfikat otrzymany przy zakończeniu kursu.

 
Harmonogram szkoleń