Pakiety Usług

postheadericon Szkolenie Konsultant Ślubny

 

Jesteśmy firmą działająca na Polskim rynku od 1998 roku.  Zajmujemy się organizacją imprez dla firm oraz osób indywidualnych. Mamy wieloletnie doświadczenie w kontaktach z klientami w różnych branżach, co pozwala nam na realizację  czasem „dziwnych” pomysłów. Do każdego projektu podchodzimy i realizujemy go w indywidualny sposób ponieważ każdy klient jest dla nas bardzo ważny. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi  w podwykonawcami oferującymi najwyższy poziom jakości usług.

Z doświadczenia wiemy, jak niezbędny w naszej pracy jest profesjonalizm. Dlatego też, aby ułatwić start osobom planującym rozpocząć pracę w branży ślubnej, w 2010 roku postanowiliśmy wprowadzić szkolenia, które pomagają zrozumieć tajniki naszej pracy.

Program szkoleń  skonstruowaliśmy tak, aby w sposób kompleksowy, przygotować Państwa do pracy w zawodzie Konsultanta Ślubnego. Przedstawimy Wam podstawowe narzędzia pracy konsultanta, sposoby pozyskiwania podwykonawców i klientów.

Szkolenia prowadzimy zarówno w oparciu o doświadczenie nabyte podczas organizacji uroczystości weselnych, jak i podczas organizacji wydarzeń firmowych, dzięki czemu, każda informacja poparta jest konkretnymi przykładami.

13 letnie doświadczenie w organizacji różnego rodzaju wyjątkowych wydarzeń  zobowiązuje nas do pełnego profesjonalizmu.


Informujemy, że jesteśmy wpisani do rejestru instytucji szkoleniowych pod numerem ewidencyjnym: 2.22/00119/2011

Prowadzący: Izabela Marcinkowska

Właściciel Agencji Reklamowej „ IDOL” oraz marki slubnidoradcy.pl

14 letnie doświadczenie w organizacji wyjątkowych imprez okolicznościowych.

Dyplomy ukończonych szkoleń: Zarządzanie czasem, negocjacje, sprzedaż, reklama, pozyskiwanie klienta, zarządzanie personelem, nowe kwalifikacje pracy dla kobiet, Shift into Overdrive, Shift Management Course, Zasady merchandisingu

 

Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 
Harmonogram szkoleń